Захист двигуна Chevrolet Volt II 2015- ЩИТ 2 мм

  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: 095
  • Бренд: ЩИТ
  • Марка: Chevrolet Volt II
  • Рік: 2015-
  • Закриває: ДВЗ+КПП+РАД
  • Товщина: 2 мм
Наявність: Є в наявності
2550 ₴

Опис Захист двигуна Chevrolet Volt II 2015- ЩИТ 2 мм

Характеристики Захист двигуна Chevrolet Volt II 2015- ЩИТ 2 мм

Основні характеристики

Бренд
ЩИТ
Країна виробник
Україна
Марка
Chevrolet Volt II
Рік
2015-
Закриває
ДВЗ+КПП+РАД
Товщина
2 мм

Відгуки покупців про Захист двигуна Chevrolet Volt II 2015- ЩИТ 2 мм

    Написати відгук

    Меню