Захист двигуна Kia Soul II 2014-2019 ЩИТ 2 мм

  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: 201
  • Бренд: ЩИТ
  • Марка: Kia Soul II
  • Рік: 2014-2019
  • Закриває: ДВЗ+КПП+РАД
  • Товщина: 2 мм
Наявність: Є в наявності
2500 ₴

Опис Захист двигуна Kia Soul II 2014-2019 ЩИТ 2 мм

Характеристики Захист двигуна Kia Soul II 2014-2019 ЩИТ 2 мм

Основні характеристики

Бренд
ЩИТ
Країна виробник
Україна
Марка
Kia Soul II
Рік
2014-2019
Закриває
ДВЗ+КПП+РАД
Товщина
2 мм

Відгуки покупців про Захист двигуна Kia Soul II 2014-2019 ЩИТ 2 мм

    Написати відгук

    Меню