Захист двигуна Mazda 323 F BJ 2000-2005 ЩИТ 2.5 мм

  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: 224
  • Бренд: ЩИТ
  • Марка: Mazda 323 F BJ
  • Рік: 2000-2005
  • Закриває: ДВЗ+КПП
  • Товщина: 2.5 мм
Наявність: Є в наявності
2800 ₴

Опис Захист двигуна Mazda 323 F BJ 2000-2005 ЩИТ 2.5 мм

Характеристики Захист двигуна Mazda 323 F BJ 2000-2005 ЩИТ 2.5 мм

Основні характеристики

Бренд
ЩИТ
Країна виробник
Україна
Марка
Mazda 323 F BJ
Рік
2000-2005
Закриває
ДВЗ+КПП
Товщина
2.5 мм

Відгуки покупців про Захист двигуна Mazda 323 F BJ 2000-2005 ЩИТ 2.5 мм

    Написати відгук

    Меню