Захист двигуна Nissan Rogue Sport 2017- ЩИТ 2.5 мм

  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: 435/2
  • Бренд: ЩИТ
  • Марка: Nissan Rogue Sport
  • Рік: 2017-
  • Закриває: ДВЗ+КПП+РАД
  • Товщина: 2.5 мм
  • Особливості: USA, CAN збірка
Наявність: Є в наявності
2850 ₴

Опис Захист двигуна Nissan Rogue Sport 2017- ЩИТ 2.5 мм

Характеристики Захист двигуна Nissan Rogue Sport 2017- ЩИТ 2.5 мм

Основні характеристики

Бренд
ЩИТ
Країна виробник
Україна
Марка
Nissan Rogue Sport
Рік
2017-
Закриває
ДВЗ+КПП+РАД
Товщина
2.5 мм

Відгуки покупців про Захист двигуна Nissan Rogue Sport 2017- ЩИТ 2.5 мм

    Написати відгук

    Меню