Захист двигуна Opel Vectra С 2002-2008 ЩИТ 2 мм

  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: 310/2
  • Бренд: ЩИТ
  • Марка: Opel Vectra С
  • Рік: 2002-2008
  • Закриває: ДВЗ+КПП
  • Товщина: 2 мм
Наявність: Є в наявності
2400 ₴

Опис Захист двигуна Opel Vectra С 2002-2008 ЩИТ 2 мм

Характеристики Захист двигуна Opel Vectra С 2002-2008 ЩИТ 2 мм

Основні характеристики

Бренд
ЩИТ
Країна виробник
Україна
Марка
Opel Vectra С
Рік
2002-2008
Закриває
ДВЗ+КПП
Товщина
2 мм

Відгуки покупців про Захист двигуна Opel Vectra С 2002-2008 ЩИТ 2 мм

    Написати відгук

    Меню