Захист двигуна Volkswagen Passat B5 1997-2005 ЩИТ 2.5 мм

  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: 014/3
  • Бренд: ЩИТ
  • Марка: Volkswagen Passat B5
  • Рік: 1997-2005
  • Об'єм двигуна: V-2.5D
  • Закриває: ДВЗ
  • Товщина: 2.5 мм
Наявність: Є в наявності
2800 ₴

Опис Захист двигуна Volkswagen Passat B5 1997-2005 ЩИТ 2.5 мм

Характеристики Захист двигуна Volkswagen Passat B5 1997-2005 ЩИТ 2.5 мм

Основні характеристики

Бренд
ЩИТ
Країна виробник
Україна
Марка
Volkswagen Passat B5
Рік
1997-2005
Об'єм двигуна
V-2.5D
Закриває
ДВЗ
Товщина
2.5 мм

Відгуки покупців про Захист двигуна Volkswagen Passat B5 1997-2005 ЩИТ 2.5 мм

    Написати відгук

    Меню